اعتقاد راسخ به انتقال کربن صفر Repullanjun استراتژی جهانی کربن صفر را منتشر کرد

January 7, 2023

جهان در حال حاضر در حال تجربه یک انقلاب در "انرژی سبز" است.در این دنیای نامطمئن، بزرگترین قطعیت 30 سال آینده این است که اقتصادهای بزرگ جهان به طور فعال در حال گذار به اقتصاد بدون کربن هستند.

در پنج سال گذشته، شرکت Rupu Lanjun Energy Co. Ltd. تبدیل به شرکتی با کوتاه‌ترین زمان تأسیس، اما سریع‌ترین توسعه در صنعت شده است، که ارتباط نزدیکی با استراتژی محصول صفر کربن «ایجاد محدودیت، ایجاد ترکیبی» دارد. قدرت و ذخیره سازی» که توسط شرکت فرموله شده است.با توسعه سریع انرژی های جدید، به منظور برجسته شدن در رقابت بازار جهانی، لازم است به سرعت مزیت های رقابتی متمایز شرکت ها را پیدا کنیم.در سال 2022، Ruipu Lanjun با مشتریان بزرگ انرژی و ذخیره انرژی در داخل و خارج از کشور دست به دست خواهد داد تا توسعه سریع صنعت جهانی کربن صفر را تقویت کند.

Extreme Create بوست محصولات صفر کربنیزاسیون

در زمینه انتقال کربن صفر جهانی، بازار ذخیره انرژی و انرژی به یک مسیر تریلیون سطح بازار تبدیل شده است و انرژی جدید وارد عصر TWh شده است.Ruipu Lanjun از زمان تأسیس خود در رقابت های جهانی با الگوی بین المللی شرکت کرده است.در سیستم معماری محصول ایجاد افراطی، سلول الکتریکی اصلی ترین جزء کلیدی است.Ruipu Lanjun الزامات سختگیرانه بازارهای برق داخلی و خارجی را از طریق سه بعد برآورده می کند: طراحی هسته قطبی، ساخت شدید و کارخانه شدید.

در جنبه طراحی هسته قطبی، محصول بر سه استراتژی جدید نوآوری ساختاری، نوآوری الکتروشیمیایی و نوآوری مواد تمرکز دارد.

پایبندی به مفهوم طراحی چگالی سطح بالا و جامد فشار بالا، با تمرکز بر فناوری طراحی رابط جامد-مایع چند بعدی با طراحی دوبل بالا، از طریق فناوری تشخیص غیر مخرب و فناوری شبیه‌سازی، تحقیقات عمیق و ساخت چند ساختار منافذ بعدی به پیشرفتی در فناوری نفوذ دست یافته است، به طوری که رابط جامد-مایع به حالت قابل کنترل کاملی دست یافته است.فناوری طراحی الکترود SCL پیشرو در صنعت به طور جامع هزینه و سازگاری محصول سلول را بهبود می بخشد.سلول Qending که در سال 2022 منتشر شد، از طراحی ساختار محدود نسل سوم استفاده می کند.این یک فناوری پلت فرم نوآورانه برای ساختار، فرآیند و ساخت است.در عین حال، قابلیت اطمینان سلول تقویت کننده در کاربرد چرخه زندگی.

در تولید شدید، حداقل سرمایه گذاری دارایی های ثابت برای به حداکثر رساندن ظرفیت تولید تک خطی استفاده می شود.در عین حال، مدیریت Ruipu Lanjun پس از ممیزی های بی شماری توسط مشتریان درجه یک در داخل و خارج از کشور در زمینه های مختلف کاربردی به طور مداوم ارتقا و بهبود یافته است.صرف نظر از محصولات ذخیره انرژی یا قدرت، روش های تولید سطح سنج خودرو درجه یک در داخل و خارج از کشور، کنترل کیفیت ناب کل فرآیند و مدیریت پیشرفته GK را اتخاذ می کند تا به کیفیت نهایی محصولات دست یابد و هزینه های ساخت را به طور مداوم کاهش دهد. .

از نظر کارخانه acme، چشم انداز بین المللی توسعه کم کربن را اتخاذ می کند، مدیریت هوشمند انرژی را با کاربرد برق سبز ترکیب می کند و نسل جدیدی از کارخانه کربن صفر را می سازد.در ساخت پایگاه های جدید، به طور فعال ساخت و ساز بدون کربن و ساخت کارخانه هوشمند مبتنی بر داده را ترویج می کند.

Rupu Lanjun بر اساس سه بعد طراحی هسته قطبی، تولید شدید و کارخانه شدید، یک سیستم مدیریت کامل و گواهی استاندارد جهانی محصول را ایجاد کرده است.در مدیریت کیفیت، مدیریت زیست محیطی، امنیت اطلاعات، مسئولیت اجتماعی در داخل و خارج از کشور تایید شده است، اما در حال انجام گواهینامه ISO14067 است.هم محصولات ذخیره انرژی و هم تست های استاندارد و گواهینامه بسیاری از کشورها و مناطق در داخل و خارج از کشور را دریافت کرده اند.در همین حال، Ruipulan Jun توجه زیادی به عملکرد ایمنی، به ویژه عملکرد فرار حرارتی دارد.انواع محصولات نه تنها استاندارد ملی را اتخاذ می کنند، بلکه UL9540A را برای آزمایش و تأیید سطوح باتری ها، ماژول ها، سیستم ها و کلاسترهای باتری نیز اتخاذ می کنند.

در حال حاضر، مدل های پشتیبانی از باتری Ruipu Lanjun مشتریان جریان اصلی را در داخل و خارج از کشور پوشش می دهد، مسافت پیموده شده از 200 کیلومتر تا 700 کیلومتر، در سه سال آینده، Ruipu Lanjun همچنان به استراتژی محصول پیوند ذخیره سازی پویا پایبند خواهد بود، ارتقاء استفاده از نیکل بالا، آند کربن سیلیکون، باتری نیمه جامد، سیستم کامپوزیت، و بیشتر محدوده 700-1000 کیلومتر یا بیشتر محصولات را پوشش می دهد.