پیام فرستادن

برای کمک به توسعه با کیفیت بالا صنعت منیزیم چین، کنفرانس ملی صنعت منیزیم "Baowu Power" 2022 و بیست و پنجمین نشست سالانه شعبه منیزیم با موفقیت برگزار شد.

December 13, 2022

آخرین اخبار شرکت برای کمک به توسعه با کیفیت بالا صنعت منیزیم چین، کنفرانس ملی صنعت منیزیم "Baowu Power" 2022 و بیست و پنجمین نشست سالانه شعبه منیزیم با موفقیت برگزار شد.

از 10 تا 11 نوامبر، کنفرانس ملی منیزیم 2022 و بیست و پنجمین نشست سالانه شاخه منیزیم، که توسط Baosteel و Anhui Baomai برگزار شد، با موفقیت در شهر Chizhou، استان آنهویی برگزار شد.Baowu در کنفرانس مطرح کرد، Baowu به طور جدی روحیه 20 حزب را مطالعه و اجرا می کند، مفهوم توسعه جدید را اجرا می کند، متعهد به توسعه سطح بالاتر مواد مبتنی بر منیزیم، "منیزیم" ایالات متحده برای توسعه با کیفیت بالا است. از صنعت منیزیم ما، برای تحقق آرزوی مردم برای زندگی بهتر و ادامه کمک به "نیروی Baowu".

 

جی هونگلین، دبیر حزب و رئیس کمیته دائمی CPPCC، انجمن صنعت فلزات غیرآهنی چین، هه شوشان، معاون فرماندار دولت مردمی استان آنهویی، گائو جیان بینگ، معاون مدیر کل کمیته حزب بائوو، فانگ ژنگ، دبیر حزب شهر چیژو و سایر رهبران در این کنفرانس شرکت کردند.

این کنفرانس توسط دولت مردمی شهرداری چیژو، انجمن صنایع فلزات غیرآهنی شاخه منیزیم چین، و توسط دولت مردم شهرستان چینگ یانگ، کمیته اداری منطقه تمرکز صنعت نوظهور جیانگ نان از Wanjiang، Baosteel Metal Anhui Baomai و سایر سازمان ها برگزار می شود.این کنفرانس به طور جامع 20 روحیه اصلی حزب را بر اساس مرحله توسعه جدید، اجرای کامل، دقیق و همه جانبه مفهوم توسعه جدید، ساخت خدمات یک الگوی توسعه جدید، جمع آوری نخبگان صنعت، جمع آوری خرد جمعی و به طور مشترک اجرا خواهد کرد. فصل جدیدی در توسعه صنعت منیزیم بنویسید.

 

در طول این کنفرانس، رهبران، کارشناسان، محققان و شرکت کنندگان در صنعت گزارش هایی در مورد پیشرفت جدید مواد منیزیم و آلیاژ منیزیم، نوآوری فناوری ذوب منیزیم تحت پس زمینه "دبل کربن"، کاربرد گسترده مواد جدید مبتنی بر منیزیم و تضمین ایمنی و کنترل زنجیره صنعتی و زنجیره تامین.وانگ کیانگمین، دبیر کمیته حزب و رئیس Baosteel، در گزارش اصلی "ایجاد فردای بهتر منیزیم" پیشنهاد کرد که آینده صنعت جهانی منیزیم امیدوارکننده است، صنعت منیزیم چین در جهان پیشتاز است، Baowu نسبت به منیزیم خوشبین است. Baosteel Metal بر روی منیزیم تمرکز دارد، صنعت منیزیم پتانسیل بالایی خواهد داشت، طرح "منیزیم" به آرامی راه اندازی می شود و پروژه بائومنیزیم در حال ساخت و ساز جامع است.پس از تکمیل، این پروژه ظرفیت تولید سالانه 300000 تن آلیاژ منیزیم را خواهد داشت و به عنوان پیشروترین پایگاه تولید مواد پایه منیزیم هوشمند سبز در جهان تبدیل خواهد شد.به منظور ارتقای صنعت منیزیم چین به سطح جدیدی و ایجاد یک اکوسیستم صنعت منیزیم، Baosteel مایل است با تمام شرکت کنندگان در کل زنجیره صنعت منیزیم به عنوان محافظ صنعت، مبتکر فناوری، مروج برنامه ها و ارائه دهنده خدمات به مشتریان، برای پیشرفت کار کند. دست در دست، باز و برد-برد، یک محیط زیست محیطی بسازید، آینده ای را با هم بسازید، و فردای "منیزیم" بهتری ایجاد کنید.

 

گائو جیان بینگ در سخنرانی خود خاطرنشان کرد که این کنفرانس یک اقدام مهم برای صنعت منیزیم چین است تا اقدام فوری برای مطالعه جدی و اجرای روح 20 حزب انجام دهد.مواد منیزیم یک کشور بزرگ است، صنعت منیزیم امیدوار کننده خواهد بود.Baowu به مدت طولانی در مورد منیزیم، ردیابی منیزیم نگران است، بلکه توسعه منیزیم چشم انداز کاملا خوش بینانه است.فلز بائواستیل با تمرکز بر منیزیم طرح استراتژیک Baowu برای تحکیم موقعیت پیشرو در صنعت فولاد و توسعه صنایع جدید استراتژیک در زمینه مواد جدید است.همکاری Baowu و Yunhai Metal برای ترویج پروژه Anhui Baomagnesium، در حال ساخت و ساز کامل است، که طرح نماد صنعت مواد منیزیم Baowu است.

بائوو با جدیت بیست روحیه بزرگ حزب را مطالعه و اجرا خواهد کرد، مفاهیم توسعه جدید را اجرا خواهد کرد، توسعه با کیفیت بالا را ترویج خواهد کرد، و با قاطعیت بیشتری به انتخاب استراتژیک پایبند خواهد بود که "جاه طلبی مردم بائوو بسیار فراتر از فولاد است، و چشم انداز و الگوی آن است. بسیار فراتر از فولاد».Baowu به فراتر رفتن، نوآوری و تکرار ادامه خواهد داد و همکاری و همکاری عمیق، عملی و مؤثرتر با همکاران در مواد مبتنی بر منیزیم و صنایع مرتبط انجام خواهد داد.ما مجموعه ای از فولاد با کیفیت بالا و مواد پیشرفته را برای رفع نیازهای توسعه عصر جدید، به ویژه برای توسعه سطح بالاتری از مواد مبتنی بر منیزیم، راه اندازی کرده ایم.ما "منیزیم" را به اشتراک می گذاریم، و به کمک به توسعه با کیفیت بالا صنعت منیزیم و تحقق آرزوی مردم برای زندگی بهتر ادامه می دهیم!

وی شوشان در سخنرانی خود خاطرنشان کرد که تسریع در توسعه صنعت مواد جدید یک استقرار استراتژیک مهم است که توسط کمیته مرکزی CPC و شورای دولتی انجام شده است و وظیفه اصلی ایجاد یک کشور تولیدی قوی است.در سال های اخیر، با تلاش مشترک ادارات ملی مربوطه و دولت های محلی، تحقیقات فناوری و توسعه صنعتی کامپوزیت ماتریس منیزیم به سطح پیشرفته جهانی رسیده است و قدرت گفتمانی مهم در جهان درک شده است.صنعت مواد ماتریس منیزیم جدید فرصت های توسعه جدیدی را ایجاد کرده است.کمیته حزب استان آنهویی و دولت اهمیت زیادی برای توسعه صنعت مواد جدید مبتنی بر منیزیم قائل هستند و به تقویت "پیشرو + حمایت کننده"، "علم و نوآوری + صنعت"، "پایه + صندوق"، "حفظ انرژی +" ادامه خواهند داد. کاهش کربن» و سایر اقدامات برای تسریع در کشت 100 میلیاردی خوشه های صنعتی در کلاس جهانی.

جنرال الکتریک هونگلین پنج الزام را برای توسعه آینده صنعت منیزیم مطرح کرد: اول، به مفهوم توسعه جدید پایبند باشید.دوم، ما باید نوآوری مستقل را دنبال کنیم.سوم، ما باید توسعه سبز و پیشرفته را دنبال کنیم.چهارم، ما به گسترش کاربرد آن ادامه خواهیم داد.پنجم، ما باید به استراتژی ملی پایبند باشیم و یک الگوی جدید گردش دوگانه در صنعت منیزیم ایجاد کنیم.

رهبران استان آنهویی، شهر چیژو استان آنهویی، شهر هبی از استان هنان، شهر یولین استان شانشی، شهرستان چینگ یانگ و شهرستان فوگو استان شانشی، انجمن صنایع فلزات غیرآهنی چین، و نمایندگانی از تولید، تجارت، کاربرد ترمینال، سرمایه گذاری ، فناوری و سایر زمینه های زنجیره صنعت منیزیم در این نشست حضور داشتند.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : jack
تلفن : 13925019825
فکس : 86--13952469678
حرف باقی مانده است(20/3000)